Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - DETI a JUNIORI

 

 

ŠTARTOVNÉ LISTINY SÚ UZAVRETÉ

     

Uvedené poradie je len poradie prihlášok.

 

Skutočné poradie súťažných choreografií v rámci tanečného štýlu bude uvedené

v presnom Časovom harmonograme, ktorý zašlem všetkým čoskoro :)

            

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

 

Klasický

1.

Martincová Zuzana

Fantasy Orient Havířov

 

2.

Tomanová Barbora

TŠ Latifah Ostrava

 

3.

Markéta Bystroňová

TŠ Khatiana

 

4.

Biedrawová Eliška

TŠ Latifah Ostrava

 

 

Fusion

1.

Martincová Zuzana

Fantasy Orient Havířov

 

2.

Slobodníková Tamara

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

3.

Vadovičová Adel

Orientálne slniečko, Trnava

 

4.

Biedrawová Eliška

TŠ Latifah Ostrava

 

5.

Sabina Sikorová

TŠ Khatiana

 

6.

Neupauerová Viktória

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

Deti   

Duo-Trio

 

 

 

1.

Fatimka MINI (folk)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Zuzka a Bára (fus)

Fantasy Orient Havířov

 

3.

Dance Girls Laurika a Tánička (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

 

Deti   

Team

 

 

 

1.

Fatimka MINI (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Yallinečky (fus)

TS Yalla Kněžpole

 

3.

Layalina (fus)

TŠ Khatiana

 

4.

Fantasy Orient (klas)

Fantasy Orient Havířov

 

Juniori   

Sólo

 

                   

 

Klasický

1.

Margušová Nikola

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Kolísková Ema

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

3.

Suchánková Johana

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

4.

Kubienová Adéla

TŠ Latifah Ostrava

 

5.

Gavendová Michaela

TŠ Latifah Ostrava

 

6.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

7.

Laura Walicová

TŠ Khatiana

 

 

Fusion

1.

Maľcovská Nina

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Čurillová Natália

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

3.

Margušová Nikola

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

4.

Libová Sandra

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

5.

Tarasovičová Laura

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

6.

Kubíková Patrícia

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

7.

Lesová Veronika

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

8.

Luběnová Veronika

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

9.

Suchánková Johana

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

10.

Kubienová Adéla

TŠ Latifah Ostrava

 

11.

Křistková Nela

TŠ Latifah Ostrava

 

12.

Karin Makarová (bolly)

TŠ Khatiana

 

13.

Kateřina Kubaczková (bolly)

TŠ Khatiana

 

Juniori   

Duo-Trio

 

 

 

Klasický

1.

Fatimka JUNIOR Patrice a Vanesa

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Adel&Nina

Orientálne slniečko, Trnava

 

3.

Dance Girls Didi, Nela a Alex

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

 

4.

Kalila

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

5.

Tiffany Sajdok a Antonie Gorylová

TŠ Khatiana

 

6.

Fatimka JUNIOR Emma a Patrice (folk)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

7.

IriS Dance (folk)

Prešov

 

 

Fusion

1.

Dance Girls Dominika a Tamarka

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

 

2.

Fatimka MIDI Natty a Nikky

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

3.

Fatimka MIDI Lara a Sandra

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

4.

Zuzka a Peťa

TS Yalla Kněžpole

 

5.

Kalila

Taneční centrum Layla, Kunovice

 

6.

Al Raks

TŠ Khatiana

 

7.

Kateřina Kubaczková a Anna Ciencialová

TŠ Khatiana

 

8.

Tiffany Sajdok a Antonie Gorylová (bolly)

TŠ Khatiana

 

Juniori   

Team

 

 

 

Folklór

1.

Fatimka MIDI

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Dance Girls Bajerov

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

3.

Belly Princess

TŠ Latifah Ostrava

 

4.

Fantasy Orient (deti)

Fantasy Orient Havířov

 

5.

Diamonds (deti)

TŠ Khatiana

 

 

Fusion

1.

Orientálne slniečko (bolly)

Orientálne slniečko, Trnava

 

2.

Yallinky

TS Yalla Kněžpole

 

3.

Belly Princess

TŠ Latifah Ostrava

 

4.

Sunrise

TŠ Khatiana

 

5.

Fatimka JUNIOR (klas)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

Update: 13.3.2020
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám