Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - DETI a JUNIORI

 

 

 

 

VŠETKÝM VÍŤAZOM GRATULUJEME :)

 

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

št. č.

28

 

Klasický

1.

Adéla Kubienová

Taneční škola Latifah Ostrava

32

 

Hodnotenie

2.

Vanesa Voleská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

31

 

3.

Eliška Biedrawová

Taneční škola Latifah Ostrava

29

 

4.

Kateřina Kubaczková

TŠ Khatiana

30

 

5.

Lucie Kamenská

Taneční centrum Orianadance Zlín

27

 

6.

Sofie Šuranská

Taneční centrum Layla z.s.

 

št. č.

50

 

Fusion

1.

Adéla Kubienová

Taneční škola Latifah Ostrava

51

 

Hodnotenie

2.

Lucie Kamenská

Taneční centrum Orianadance Zlín

53

 

3.

Viktória Váhovská

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

52

 

4.

Eliška Biedrawová

Taneční škola Latifah Ostrava

54

 

5.

Ester Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

49

 

6.

Sofie Šuranská

Taneční centrum Layla z.s.

 

Deti   

Duo-Trio

 

 

št. č.

72

 

Fusion

1.

Adel & Nina (fus)

Orientálne slniečko, Trnava

73

 

Hodnotenie

2.

Dance Girls Bajerov (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

71

 

3.

Fatimka MINI - duo (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

74

 

4.

Fatimka MINI - trio (folk)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

Deti   

Team

 

 

št. č.

1

 

Klasický

1.

Belly Princess (klas) (5)

Taneční škola Latifah Ostrava

4

 

Hodnotenie

2.

Belly Amira (folk) (6)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

2

 

3.

Layalina (klas) (6)

TŠ Khatiana

3

 

4.

Fantasy Orient (folk) (6)

Havířov

 

št. č.

16

 

Fusion

1.

Belly Princess (5)

Taneční škola Latifah Ostrava

19

 

Hodnotenie

2.

Diamonds (bolly) (5)

TŠ Khatiana

17

 

3.

Dance Girls Bajerov (9)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

15

 

4.

Fatimka MINI+MIDI (10)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

14

 

5.

Fantasy Orient (6)

Havířov

18

 

6.

Yallinečky (5)

Taneční studio Yalla Kněžpole

 

Juniori   

Sólo

 

                   

št. č.

62

 

Klasický

1.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

58

 

Hodnotenie

2.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

56

 

3.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

60

 

4.

Viktorie Čmielová

TŠ Khatiana

55

 

5.

Ema Kolísková

Taneční centrum Layla

57

 

6.

Nela Křístková

Taneční škola Latifah Ostrava

59

 

7-8.

Sandra Libová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

61

 

7-8.

Karolína Tomanová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

št. č.

67

 

Folklór

1.

Adéla Kubienová  *

Taneční škola Latifah Ostrava

70

 

Hodnotenie

2.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

68

 

3.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

69

 

4.

Natália Čurillová  *

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

št. č.

88

 

Fusion

1.

Nikola Margušová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

83

 

Hodnotenie

2.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

79

 

3.

Veronika Lesová

Taneční centrum Layla z.s.

89

 

4.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

87

 

5.

Leona Voleská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

81

 

6.

Veronika Luběnová

Taneční centrum Layla z.s.

86

 

7.

Karin Makarová

TŠ Khatiana

82

 

8.

Nela Křístková

Taneční škola Latifah Ostrava

80

 

9-11.

Patrícia Kubíková

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

84

 

9-11.

Laura Tarasovičová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

85

 

9-11.

Edita Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

št. č.

121

 

Bollywood

1.

Nikola Mejtská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

119

 

Hodnotenie

2.

Karin Makarová

TŠ Khatiana

120

 

3.

Ester Pazderková  *

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

117

 

4.

Nina Maľcovská

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

118

 

5.

Edita Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

Juniori   

Duo-Trio

 

 

št. č.

22

 

Klasický

1.

Kalila

Taneční centrum Layla z.s.

21

 

Hodnotenie

2.

Habibi - duo

TŠ Khatiana

20

 

3.

Duo Esterky

Taneční centrum Layla z.s.

23

 

4.

Fatimka MIDI 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

št. č.

6

 

Folklór

1.

Habibi - duo

TŠ Khatiana

7

 

Hodnotenie

2.

Fatimka JUNIOR 2 - trio

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

5

 

3.

Fatimka JUNIOR 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

št. č.

36

 

Fusion

1.

Kalila

Taneční centrum Layla z.s.

35

 

Hodnotenie

2.

Lulu & Seli (bolly)

Orientálne slniečko, Trnava

38

 

3.

Fatimka MIDI 2 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

39

 

4.

Duo Amira

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

37

 

5.

Duo Ester

Taneční centrum Layla z.s.

34

 

6.

Fatimka MIDI 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

33

 

7.

Duo Edita a Natali

Taneční centrum Layla z.s.

 

Juniori   

Team

 

 

št. č.

91

 

Klasický

1.

Al Raks (klas) (5)

TŠ Khatiana

90

 

Hodnotenie

2.

Belly Amira (klas) (12)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

92

 

3.

Zafirah (folk) (4)

Taneční centrum Layla z.s.

 

št. č.

111

 

Fusion

1.

Sunrise (15)

TŠ Khatiana

106

 

Hodnotenie

2.

Yallinky (11)

Taneční studio Yalla Kněžpole

112

 

3.

Orientálne slniečko, sk. C (21)

Orientálne slniečko, Trnava

108

 

4.

Fatimka MIDI (tribal) (5)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

105

 

5.

Belly Amira (8)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

109

 

6.

Zainab (6)

Taneční centrum Layla z.s.

103

 

7.

Zafirah (4)

Taneční centrum Layla z.s.

110

 

8.

Yalla (5)

Taneční studio Yalla Kněžpole

107

 

9.

Orientálne slniečko, sk. B (12)

Orientálne slniečko, Trnava

104

 

10.

Fatimka JUNIOR (5)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

Update: 17.5.2019
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám