Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - DETI a JUNIORI

 

 

ŠTARTOVNÉ LISTINY SÚ UZAVRETÉ

     

Uvedené poradie je len poradie prihlášok.

 

Skutočné poradie súťažných choreografií v rámci tanečného štýlu bude uvedené

v presnom Časovom harmonograme, ktorý zašlem všetkým čoskoro :)

 

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

 

Klasický

1.

Sofie Šuranská

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Adéla Kubienová

Taneční škola Latifah Ostrava

 

3.

Eliška Biedrawová

Taneční škola Latifah Ostrava

 

4.

Lucie Kamenská

Taneční centrum Orianadance Zlín

 

5.

Kateřina Kubaczková

TŠ Khatiana

 

6.

Vanesa Voleská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

 

 

Fusion

1.

Sofie Šuranská

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Adéla Kubienová

Taneční škola Latifah Ostrava

 

3.

Eliška Biedrawová

Taneční škola Latifah Ostrava

 

4.

Lucie Kamenská

Taneční centrum Orianadance Zlín

 

5.

Viktória Váhovská

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

6.

Ester Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

Deti   

Duo-Trio

 

 

 

Fusion

1.

Adel & Nina (fus)

Orientálne slniečko, Trnava

 

2.

Fatimka MINI - duo (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

3.

Dance Girls Bajerov (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

 

4.

Fatimka MINI - trio (folk)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

Deti   

Team

 

 

 

Klasický

1.

Belly Princess (klas) (5)

Taneční škola Latifah Ostrava

 

2.

Layalina (klas) (6)

TŠ Khatiana

 

3.

Fantasy Orient (folk) (6)

Havířov

 

4.

Belly Amira (folk) (6)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

 

Fusion

1.

Fantasy Orient (6)

Havířov

 

2.

Fatimka MINI+MIDI (10)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

 

3.

Dance Girls Bajerov (9)

SZUŠ Miroslava Kobeláka Bajerov

 

4.

Belly Princess (5)

Taneční škola Latifah Ostrava

 

5.

Yallinečky (5)

Taneční studio Yalla Kněžpole

 

6.

Diamonds (bolly) (5)

TŠ Khatiana

 

Juniori   

Sólo

 

                   

 

Klasický

1.

Ema Kolísková

Taneční centrum Layla

 

2.

Nela Křístková

Taneční škola Latifah Ostrava

 

3.

Sandra Libová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

4.

Karolína Tomanová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

5.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

 

6.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

7.

Viktorie Čmielová

TŠ Khatiana

 

8.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

 

Folklór

1.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

2.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

3.

Adéla Kubienová  *

Taneční škola Latifah Ostrava

 

4.

Natália Čurillová  *

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

 

Fusion

1.

Veronika Lesová

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Veronika Luběnová

Taneční centrum Layla z.s.

 

3.

Nela Křístková

Taneční škola Latifah Ostrava

 

4.

Patrícia Kubíková

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

5.

Laura Tarasovičová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

6.

Edita Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

7.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

 

8.

Karin Makarová

TŠ Khatiana

 

9.

Leona Voleská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

10.

Nikola Margušová

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

11.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

 

Bollywood

1.

Nina Maľcovská

SZUŠ Miroslava Kobeláka Prešov

 

2.

Edita Pazderková

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

3.

Nikola Mejtská

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

4.

Karin Makarová

TŠ Khatiana

 

5.

Ester Pazderková  *

Bolly - Gamira Uherské Hradiště

 

Juniori   

Duo-Trio

 

 

 

Klasický

1.

Duo Esterky

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Kalila

Taneční centrum Layla z.s.

 

3.

Fatimka MIDI 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

4.

Habibi - duo

TŠ Khatiana

 

 

Folklór

1.

Fatimka JUNIOR 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

2.

Fatimka JUNIOR 2 - trio

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

3.

Habibi - duo

TŠ Khatiana

 

 

Fusion

1.

Duo Edita a Natali

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Duo Ester

Taneční centrum Layla z.s.

 

3.

Lulu & Seli (bolly)

Orientálne slniečko, Trnava

 

4.

Kalila

Taneční centrum Layla z.s.

 

5.

Fatimka MIDI 1 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

6.

Fatimka MIDI 2 - duo

SZUŠ Miroslva Kobeláka Prešov

 

7.

Duo Amira

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

Juniori   

Team

 

 

 

Klasický

1.

Belly Amira (klas) (12)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

2.

Al Raks (klas) (5)

TŠ Khatiana

 

3.

Zafirah (folk) (4)

Taneční centrum Layla z.s.

 

 

Fusion

1.

Zainab (6)

Taneční centrum Layla z.s.

 

2.

Zafirah (4)

Taneční centrum Layla z.s.

 

3.

Orientálne slniečko, sk. C (21)

Orientálne slniečko, Trnava

 

4.

Fatimka MIDI (tribal) (5)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

 

5.

Fatimka JUNIOR (5)

SZUŠ M. Kobeláka Prešov

 

6.

Orientálne slniečko, sk. B (12)

Orientálne slniečko, Trnava

 

7.

Yallinky (11)

Taneční studio Yalla Kněžpole

 

8.

Yalla (5)

Taneční studio Yalla Kněžpole

 

9.

Belly Amira (8)

Belly Amira DDM Stodůlky Praha

 

10.

Sunrise (15)

TŠ Khatiana

 

Update: 17.5.2019
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám