Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - DETI a JUNIORI

                

                 

 

ŠTARTOVNÉ LISTINY SÚ UZAVRETÉ     

Uvedené poradie je len poradie prihlášok.

Skutočné poradie súťažných choreografií v rámci tanečného štýlu bude uvedené

v presnom Časovom harmonograme, ktorý zašlem všetkým čoskoro :)

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

 

Klasický

1.

Kubienová Adéla

TŠ Latifah Ostrava

 

2.

Šuranská Sofie

TC Layla Kunovice

 

3.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

4.

Karin Makarová (folk)

TŠ Khatiana

 

 

Fusion

1.

Kubienová Adéla

TŠ Latifah Ostrava

 

2.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

3.

Karin Makarová

TŠ Khatiana

 

4.

Natália Čurillová

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

5.

Vanesa Voleská

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

6.

Olívia Kučerová (bolly)

Piešťany

 

Deti   

Duo-Trio

 

 

 

1.

Jasmina (fus)

Piestany

 

2.

Fantasy Orient Ajzal (klas)

Fantasy Orient Havířov

 

3.

Duo Natálka a Laurika (folk)

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

4.

Danka a Nika (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

5.

Duo Esterky (fus)

TC Layla Kunovice

 

6.

Andělské sestry (fus)

TC Layla Kunovice

 

7.

Adel & Nina (fus)

Orientálne slniečko, Trnava

 

8.

Jasmina (bolly)

Piestany

 

Deti   

Team

 

 

 

1.

Diamonds (fus)

TŠ Khatiana

 

2.

Fantasy Orient Ajzal (fus)

Fantasy Orient Havířov

 

3.

Fatimka MINI (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

4.

Zainab (fus)

TC Layla Kunovice

 

5.

GIRLS DANCE Bajerov (fus)

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

6.

Belly Amira (fus)

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

7.

Flower power (folk)

TŠ Khatiana

 

Juniori   

Sólo

 

                   

 

Klasický

1.

Margušová Nikola

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

2.

Voštová Silvie

TŠ ATAK TÁBOR

 

3.

Barcuchová Aneta

TC Layla Kunovice

 

4.

Ema Moderová

TŠ Khatiana

 

5.

Barbara Lebeda

TŠ Khatiana

 

6.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

 

7.

Sabina Wojnarová

TŠ Khatiana

 

8.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

9.

Kopřivová Eliška

Oriana dance Zlín

 

10.

Leona Voleská

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

11.

Nikola Mejtská

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

 

Folklór

1.

Ema Moderová

TŠ Khatiana

 

2.

Barbara Lebeda

TŠ Khatiana

 

3.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

 

4.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

 

Fusion

1.

Voštová Silvie

TŠ ATAK TÁBOR

 

2.

Barcuchová Aneta

TC Layla Kunovice

 

3.

Ema Moderová

TŠ Khatiana

 

4.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

 

5.

Tereza Fousková

SVČ Znojmo

 

6.

Kopřivová Eliška

Oriana dance Zlín

 

7.

Nikola Mejtská

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

8.

Margušová Nikola

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

 

Bollywood

1.

Barbara Lebeda

TŠ Khatiana

 

2.

Anna Maria Filipková

TŠ Khatiana

 

3.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

 

Juniori   

Duo-Trio

 

 

 

Klasický

1.

Kalila

TC Layla Kunovice

 

2.

Duo Habibi

TŠ Khatiana

 

3.

Divas

TŠ Khatiana

 

4.

Simča a Anička

Praha

 

 

Fusion

1.

Fatimka MIDI

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

2.

Kalila

TC Layla Kunovice

 

3.

Zafirah

TC Layla Kunovice

 

4.

Orientálne slniečko (bolly)

Orientálne slniečko, Trnava

 

5.

Duo Habibi

TŠ Khatiana

 

6.

Sunrise

TŠ Khatiana

 

7.

Duo Amira

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

Juniori   

Team

 

 

 

Folklór

1.

Orientálne slniečko - sk. B

Orientálne slniečko, Trnava

 

2.

Paradise (klas)

TŠ Khatiana

 

3.

Belly Amira

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

 

Fusion

1.

Yalla

TS Yalla Kněžpole

 

2.

Fatimka JUNIOR

SZUŠ Miroslava Kobeláka

 

3.

Layla group

TC Layla Kunovice

 

4.

Orientálne slniečko - sk. C

Orientálne slniečko, Trnava

 

5.

Sunrise

TŠ Khatiana

 

6.

Lilia

SVČ Znojmo

 

7.

Belly Amira

Belly Amira (DDM Stodůlky)

 

 

Update: 20.4.2018
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám