Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Výsledky - DETI a JUNIORI

     

Všetkým víťazom gratulujeme :)

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

št. č.

10

 

Klasický

1.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

11

 

Hodnotenie

2.

Vanesa Voleská

DDM Stodůlky

12

 

3.

Antonie Gorylová

TŠ Khatiana

13

 

4.

Dominika Bradáčová

DDM Stodulky

 

št. č.

24

 

Folklór

1.

Nella Martínková

Orianadance Zlín ČR

26

 

Hodnotenie

2.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

25

 

3.

Natália Čurillová

Fatimka MINI Prešov, SK

 

št. č.

44

 

Fusion

1.

Tiffany Sajdok

TŠ Khatiana

40

 

Hodnotenie

2.

Nella Martínková

Orianadance Zlín ČR

43

 

3.

Tereza Fousková

Znojmo

41

 

4.

Antonie Gorylová

TŠ Khatiana

39

 

5.

Leona Voleská

DDM Stodůlky

38

 

6-7.

Dominika Bradáčová

DDM Stodulky

42

 

6-7.

Alexandra Lukáčová

DanceKids Bratislava

 

Deti   

Duo-Trio

 

 

št. č.

71

 

Klasický

1.

Kalila

Taneční centrum Layla, CZ

73

 

Hodnotenie

2.

Duo Habibi

TŠ Khatiana

72

 

3.

Danka a Sandra

Prešov, SK

 

št. č.

88

 

Fusion

1.

Kalila

Taneční centrum Layla, CZ

90

 

Hodnotenie

2.

Duo Habibi

TŠ Khatiana

89

 

3.

Nikolka a Laurika

Prešov, SK

91

 

4.

Duo Sandari

DanceKids Bratislava

92

 

5.

Lilia

SVČ Znojmo

 

Deti   

Team

 

 

št. č.

65

 

Fusion

1.

Fatimka MINI

Fatimka, ZUŠ J.P. Prešov, SK

66

 

Hodnotenie

2.

Oriana Little Stars

Orianadance Zlín ČR

63

 

3.

Belly Amiras

DDM Stodůlky

64

 

4.

Zlatušky

Zareen

62

 

5.

Fantasy Orient - AJZAL

Atyaf Havířov, CZ

 

Juniori   

Sólo

 

                   

št. č.

101

 

Klasický

1.

Nikola Zhangová

Belly Habibi

99

 

Hodnotenie

2.

Silvie Voštová

Atak Tábor

100

 

3.

Eliška Kopřivová

Oriana Dance Zlín

94

 

4-6.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

96

 

4-6.

Ema Moderová

TŠ Khatiana

102

 

4-6.

Anna-Maria Filipková

TŠ Khatiana

97

 

7.

Adéla Janáčová

TS Neila SVČ Rýmařov

93

 

8-10.

Marie Krejčová

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

95

 

8-10.

Simona Horáková

DDM Stodulky

98

 

8-10.

Klára Sztefková

TŠ Khatiana

 

št. č.

111

 

Folklór

1.

Nikola Jančí

Aysun Olomouc

110

 

Hodnotenie

2.

Barbara Lebeda

TŠ Khatiana

112

 

3.

Anna-Maria Filipková

TŠ Khatiana

108

 

4.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

109

 

5.

Nikola Mejtská

DDM Stodulky

 

št. č.

122

 

Fusion

1.

Silvie Voštová

Atak Tábor

121

 

Hodnotenie

2.

Ema Moderová (bolly)

TŠ Khatiana

123

 

3.

Barbara Lebeda

TŠ Khatiana

124

 

4.

Eliška Kopřivová

Oriana Dance Zlín

126

 

5.

Klára Sztefková

TŠ Khatiana

119

 

6-8.

Aneta Olszarová

TŠ Khatiana

120

 

6-8.

Nikola Mejtská

DDM Stodulky

125

 

6-8.

Sabina Wojnarová

TŠ Khatiana

Juniori   

Duo-Trio

 

 

št. č.

52

 

Klasický

1.

Sunrise

TŠ Khatiana

50

 

Hodnotenie

2.

Lulu & Seli

Orientálne slniečko, Trnava

49

 

3.

El Amal

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

51

 

4.

Růžičky

Zareen

 

št. č.

68

 

Folklór

1.

Sunrise

TŠ Khatiana

70

 

Hodnotenie

2.

Saida

TŠ Khatiana

69

 

3.

Saška, Mimka, Kajka

Prešov, SK

67

 

4.

Hana a Kája

Zareen

 

št. č.

75

 

Fusion

1.

Duo Bari & Viki

Oriana Dance Zlín

76

 

Hodnotenie

2.

Sunrise

TŠ Khatiana

79

 

3.

Belliyah (bolly)

TŠ Khatiana

77

 

4.

Vaneska a Paťka

Fatimka MIDI

74

 

5.

Duo Pharaonic

DDM Stodůlky

78

 

6.

Markéta a Valentýna

Zareen

 

Juniori   

Team

 

 

št. č.

35

 

Klasický

1.

Neila Annidia

TS Neila SVČ Rýmařov

37

 

Hodnotenie

2.

Sunrise

TŠ Khatiana

34

 

3.

Belly Amiras

DDM Stodulky

33

 

4.

Sultánky

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

36

 

5.

Zareenky

Zareen

 

št. č.

22

 

Folklór

1.

Paradise

TŠ Khatiana

21

 

Hodnotenie

2.

Safia

Středisko volného času Znojmo

19

 

3.

Belly Amiras

DDM Stodulky

20

 

4.

Zareenky

Zareen

23

 

5.

Fantasy Orient - AJZAL (deti)

Atyaf Havířov, CZ

 

št. č.

8

 

Fusion

1.

Orientálne slniečko, sk. C

Trnava

3

 

Hodnotenie

2.

Yalla

ZŠ a MŠ Kněžpole

5

 

3.

Oriana Dance Teen group

Oriana Dance Zlín

9

 

4.

Belly Amiras - Aloha

DDM Stodulky

4

 

5.

Orientálne slniečko, sk. B

Trnava

2

 

6.

Zafirah

Taneční centrum Layla, CZ

7

 

7.

Fatimka MIDI

Fatimka ZUŠ J.P. Prešov, SK

1

 

8.

Belly Amiras

DDM Stodulky

6

 

9.

Sultánky

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

 

št. č.

141

 

India

1.

Orientálne slniečko, sk. B

Trnava

142

 

Hodnotenie

2.

Gaurí

TŠ Khatiana

140

 

3.

Belly Amiras

DDM Stodulky

 

 

 
 
Update: 20.4.2017
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám