Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - AMATÉRI

          

                

ŠTARTOVNÉ LISTINY SÚ UZAVRETÉ       

Uvedené poradie je len poradie prihlášok.

Skutočné poradie súťažných choreografií v rámci tanečného štýlu bude uvedené

v presnom Časovom harmonograme, ktorý zašlem všetkým čoskoro :)

 

                            

Dospelí  

Sólo

 

                     

 

Klasický

1.

Dospivová Veronika

Atyaf Havířov, CZ

 

2.

Seménková Kristýna

Taneční centrum Layla, CZ

 

3.

Prokopová Veronika

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

 

4.

Cimbotová Anna

TS Neila SVČ Rýmařov

 

5.

Dominika Němečková

Bystřice, CZ

 

6.

Pavlína Bardoňová

Ostrava

 

7.

Lebánková Simona

Oriana Dance Zlín

 

8.

Zemanovičová Anna

Oriana Dance Zlín

 

9.

 

Achteriaková-Germuška Irina (folk)

Fatima Prešov, SK/BLR

 

 

Fusion

1.

Seménková Kristýna

Taneční centrum Layla, CZ

 

2.

Cimbotová Anna

TS Neila SVČ Rýmařov

 

3.

Klára Česáková

DDM Stodůlky,Praha

 

4.

Masariková Adriana

Liptovské tanečné centrum

 

5.

Petra Čechová

Aysun Olomouc

 

6.

Markéta Schneiderová (bolly)

TŠ Khatiana

 

7.

Nikol Nikodemová

TŠ Khatiana

 

8.

Eva Pelikanova (bolly)

Bratislava

 

Dospelí  

Duo-Trio

 

 

Klasický

1.

Khaliyah

Bystřice, CZ

 

2.

Adara a Noria

Aysun Olomouc

 

3.

Nailah

TŠ Khatiana

 

4.

Eset

Zareen

 

5.

Irina a Klaudia (folk)

Fatima Prešov, SK/BLR

 

6-

Fantasy Orient (folk)

Atyaf Havířov

 

 

Fusion

1.

Najah

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

 

2.

Faridah

CVČ Dúha - Humenné

 

3.

Marianna, Klaudia, Irina

Fatima Prešov, SK/BLR

 

4.

Safira

Liptovské tanečné centrum

 

5.

Alimah Fusion (trib)

Poprad

 

Dospelí  

Team

 

 

 

Klasický

1.

Raks Sultánky

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

 

2.

Neila Annidia

TS Neila SVČ Rýmařov

 

3.

Orientálne slniečko

Trnava

 

4.

Belly Habibi

Belly Habibi DDM Stodůlky

 

5.

TS Farabell

Středisko volného času Znojmo

 

 

Folklór

1.

Fantasy Orient (saidi)

Atyaf Havířov, CZ

 

2.

Eset

Zareen

 

3.

Belly Habibi

Belly Habibi DDM Stodůlky

 

4.

Sirael

Taneční škola Latifah

 

 

Fusion

1.

Fantasy Orient (bolly)

Atyaf Havířov, CZ

 

2.

Neila Annidia

TS Neila SVČ Rýmařov

 

3.

Orientálne slniečko

Trnava

 

4.

Raks Sultánky

ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou

 

5.

Najya

CVČ Dúha - Humenné

 

6.

Alimah Fusion

Poprad

 

7.

Amber

Martin

 

8.

Belly Habibi

Belly Habibi DDM Stodůlky

 

9.

TS Farabell

Středisko volného času Znojmo

 

10.

Kaliyon (trib)

Taneční centrum Layla, CZ

 

Update: 20.4.2017
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám