Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

   Prihlásení - Amatéri

          

                

Uvedené poradie je zároveň poradie súťažných choreografií v rámci tanečného štýlu.

Štartovné listiny sú uzavreté.

 

                            

Dospelí  

Sólo

 

                     

 

Klasický

1.

Vozárová Kateřina

Brno, CZ

 

2.

Cibíková Kristína

Bratislava, SK

 

3.

Cimbotová Anna

SVČ RÝMAŘOV, CZ

 

4.

Němečková Dominika

Bystřice, CZ

 

5.

Bardoňová Pavlína

Ostrava, CZ

 

6.

Rabulea Adriana

Bratislava

 

7.

Rehovičová Petra

Ostrava, CZ

 

8.

Mindlová Jitka

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

9.

Bavolová Klára

Ostrava, CZ

 

10.

Česáková Klára

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

11.

Červenková Hana

Narin Dance, Brno, CZ

 

 

Folklór

1.

Vozárová Kateřina

Brno, CZ

 

2.

Cibíková Kristína

Bratislava, SK

 

3.

Hábovčíková Zuzana

LTC Liptovský Mikuláš, SK

 

 

Fusion

1.

Cimbotová Anna

SVČ RÝMAŘOV, CZ

 

2.

Rabulea Adriana

Bratislava, SK

 

3.

Masariková Adriana

LTC Liptovský Mikuláš, SK

 

 

 

Tribal

1.

Lisyová Jana (trib fus)

Hlohovec, SK

 

2.

Vozárová Kateřina

Brno, CZ

 

3.

Červenková Hana

Narin Dance, Brno, CZ

 

Dospelí  

Duo-Trio

 

 

Klasický

1.

Faridah

CVČ Dúha Humenné, SK

 

2.

Khaliyah

Bystřice, CZ

 

3.

Anna a Michaela

SVČ RÝMAŘOV, CZ

 

4.

Trio Habibi

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

 

Fusion

1.

Faridah

CVČ Dúha Humenné, SK

 

2.

Sirael

TŠ Latifah Ostrava, CZ

 

3.

Safira

LTC Liptovský Mikuláš, SK

 

Dospelí  

Team

 

 

 

Klasický

1.

Igazgyöngy + Kicsik

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

2.

Siwa

Bratislava, SK

 

3.

TS NEILA

SVČ RÝMAŘOV, CZ

 

4.

Al Liliah

TŠ Khatiana, Bystřice, CZ

 

5.

Sirael

TŠ Latifah Ostrava, CZ

 

6.

Basma Bellydance

Narin Dance, Brno, CZ

 

7.

Nai Raks

TŠ Khatiana, Bystřice, CZ

 

8.

Belly Habibi

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

9.

Bella Arabia

OZ Bella Arabia Poprad, SK

 

 

Folklór

1.

Igazgyöngy

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

2.

Nai Raks

TŠ Khatiana, Bystřice, CZ

 

3.

Belly Waves

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

 

 

Fusion

1.

Najya

CVČ Dúha Humenné, SK

 

2.

Igazgyöngy

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

3.

Saidah Orient

Orientální tance Olomouc, CZ

 

4.

Des(s)ert Divas

Bratislava, SK

 

5.

Al Liliah

TŠ Khatiana, Bystřice, CZ

 

6.

Kaliyon (trib)

TC Layla Kunovice, CZ

 

7.

Belly Habibi

DDM Stodůlky Praha, CZ

 

8.

Jazmín

Jelka, SK

 

9.

Alimah F. a d. Alchýmie (trib)

Poprad, SK

 

Update: 20.4.2018
Počet prístupov
KontaktNapíšte nám