Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

  Prihlásení - Deti a Juniori

                   

Všetkým víťazom gratulujeme :)

  

                                  

Deti   

Sólo

 

                     

št. č.

6

 

Klasický

1.

Sajdoková Tiffany

DDM Bystřice, CZ

9

 

Hodnotenie

2.

Voštová Silvie

TŠ Atak Tábor, CZ

11

 

3.

Juhásová Katka (folk)

Trnava

8

 

4-5.

Voleská Leona

DDM Stodůlky - Praha, CZ

10

 

4-5.

Bačíková Barbora

Piešťany

5

 

6-7.

Juhásová Katka

Trnava

7

 

6-7.

Moderová Ema

DDM Bystřice, CZ

 

št. č.

16

 

Fusion

1.

Juhásová Katka (bolly)

Trnava

17

 

Hodnotenie

2.

Voštová Silvie

TŠ Atak Tábor, CZ

18

 

3.

Bačíková Barbora

Piešťany

    

Deti   

Duo-Trio

 

 

št. č.

29

 

Klasický

1.

Habibi

DDM Bystřice, CZ

30

 

Hodnotenie

2.

Raqs

DDM Bystřice, CZ

28

 

3.

Pilla Duó

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

št. č.

37

 

Fusion

1.

Habibi

DDM Bystřice, CZ

39

 

Hodnotenie

2.

Raqs

DDM Bystřice, CZ

36

 

3.

Faridáčik

CVČ Dúha v Humennom

38

 

4.

Kicsi Gyöngyöcskék

Igazgyöngy Alapítvány, HU

35

 

5.

Tami a Sima

TK DANCE GALAXY, RK

 

Deti   

Team

 

 

št. č.

53

 

Hodnotenie

1.

Kalila (fus)

TC Layla - Kunovice, CZ

51

 

2.

Yalla (fus)

ZŠ a MŠ Kněžpole, CZ

55

 

3.

Sunrise (fus)

DDM Bystřice, CZ

56

 

4.

Jasmínka (fus)

Piešťany

52

 

5.

Jasmínka (folk)

Piešťany

54

 

6.

Jasmína (fus)

Piešťany

 

Juniori   

Sólo

 

                   

št. č.

25

 

Klasický

1.

Němečková Dominika

Bystřice, CZ

26

 

Hodnotenie

2.

Zhangová Nikola

DDM Stodůlky - Praha, CZ

23

 

3.

Juhásová Monika

Trnava

24

 

4.

Nagy Diána

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

št. č.

34

 

Folklór

1.

Potúčková Michaela

Piešťany

32

 

Hodnotenie

2.

Hagarová Petra

Piešťany

31

 

3.

Juhásová Monika

Trnava

33

 

4.

Juhász Boglárka

Igazgyöngy Alapítvány, HU

 

št. č.

41

 

Fusion

1.

Němečková Dominika (bolly)

Bystřice, CZ

40

 

Hodnotenie

2.

Juhásová Monika (bolly)

Trnava

45

 

3.

Ondrušová Kristína (trib)

OZ Bella Arabia

46

 

4.

Juhásová Monika (trib)

Trnava

43

 

5.

Zhangová Nikola

DDM Stodůlky - Praha, CZ

42

 

6.

Košťálová Eliška

DDM Stodůlky - Praham, CZ

 

Juniori   

Duo-Trio

 

 

št. č.

47

 

Klasický

1.

Khaliah

Bystřice, CZ

49

 

Hodnotenie

2.

Trio Habibi

DDM Stodůlky - Praha, CZ

50

 

3.

Nailah

DDM Bystřice, CZ

48

 

4.

Viky a Natálka

TK DANCE GALAXY, RK

 

št. č.

57

 

Fusion

1.

Khaliah (bolly)

Bystřice, CZ

59

 

Hodnotenie

2.

LUNA

TK DANCE GALAXY, RK

58

 

3.

Duo Habibi

DDM Stodůlky - Praha, CZ

 

Juniori   

Team

 

 

št. č.

2

 

Klasický

1.

Al Liliah

DDM Bystřice, CZ

1

 

Hodnotenie

2.

Igazgyöngy

Igazgyöngy Alapítvány, HU

3

 

3.

DANCE GALAXY

TK DANCE GALAXY, RK

4

 

4.

Jasmína

Piešťany

 

št. č.

14

 

Folklór

1.

Belly Waves

DDM Stodůlky - Praha, CZ

12

 

Hodnotenie

2.

Igazgyöngy

Igazgyöngy Alapítvány, HU

13

 

3.

Nai Raks

DDM Bystřice, CZ

15

 

4.

Jasmína

Piešťany

 

št. č.

20

 

Fusion

1.

Orientálne slniečko

Orientálne slniečko, Trnava

22

 

Hodnotenie

2.

Gaurí (bolly)

DDM Bystřice, CZ

21

 

3.

DANCE GALAXY

TK DANCE GALAXY, RK

 

19

 

4.

Zafirah

TC Layla - Kunovice, CZ

 

Update: 20.4.2017
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám