Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

  Výsledky - Amatéri

                

Všetkým víťazom gratulujeme :)

 

 

sólo   

Deti

 

                      začiatočníci+pokročilí

št.č.

121

 

Klasický

1.

Šimanová Patrícia

Orientálne slniečko Trnava

120

 

2.

Pechová Ninka

Orientálne slniečko Trnava

112

 

3.

Nagyová Tamarka

Orientálne slniečko Trnava

111

 

4.

Mackovčínová Janka

Orientálne slniečko Trnava

110

 

5.

Kozačiková Vanesa

Orientálne slniečko Trnava

109

 

6.

Dilmaghani Sára

TŠ ATAK Tábor, CZ

113

 

7.

Hagarová Petra

Piešťany

 

št.č.

130

 

Fusion

1.

Kysucká Bianka

Orientálne slniečko Trnava

128

 

2.

Halmová Sandra

Orientálne slniečko Trnava

131

 

3.

Mikušová Valeri

MCK Malacky

129

 

4.

Horváthová Dominika

Orientálne slniečko Trnava

122

 

5.

Srnková Kristína

Orientálne slniečko Trnava

127

 

6.

Dilmaghani Sára

TŠ ATAK Tábor, CZ

    

duo-trio   

Deti

 

 

št.č.

149

 

1.

Patrícia a Dominika

Orientálne slniečko Trnava

153

 

2.

Duo Nour

Piešťany

146

 

3.

Duo Amina

Piešťany

148

 

4.

Trio Jasmina

Piešťany

147

 

5.

Trio Jasmina

Piešťany

151

 

6.

Anwar

Žiar nad Hronom

152

 

7.

Azhar

MCK Malacky

150

 

8.

Kamarádky

TŠ ATAK Tábor, CZ

 

team   

 

Deti

 

   

  Nominácia na súťaž - Holdfény Lányai Hastáncerseny 2013, Budapest

                                        - Orientálne slniečko Trnava a TŠ Atak Tábor CZ

   

št.č.

174

 

Fusion

1.

Orientálne slniečko

Trnava

173

 

2.

TŠ ATAK - Tanec vloček

Tábor, CZ

171

 

3.

Jasmina

Piešťany

172

 

4.

TŠ ATAK - Včelky

Tábor, CZ

 

sólo   

Juniori

 

                      začiatočníci+pokročilí

št.č.

137

 

Klasický

1.

Biró Petra

Pharaoh studio Budapest, HU

141

 

2.

Nagy Mónika

Igazgyöngy Alapítvány, HU

143

 

3.

Nagy Csilla

Igazgyöngy Alapítvány, HU

142

 

4.

Juhász Boglárka

Igazgyöngy Alapítvány, HU

144

 

5.

Pálfi Viktória

Igazgyöngy Alapítvány, HU

138

 

6.

Juricová Sára

Orientálne slniečko Trnava

132

 

7.

Kaščáková Natália

Piešťany

133

 

8-10.

Šmondrková Adrika

Žiar nad Hronom

134

 

8-10.

Vrábliková Monika

TŠ Shanti Vsetín, CZ

139

 

8-10.

Srnková Petra

Orientálne slniečko Trnava

135

 

11-14.

Halpertová Helka

Bratislava

136

 

11-14.

Hauskrechtová Maťka

Bratislava

140

 

11-14.

Szabóová Veronika

Farafir Kolárovo

145

 

11-14.

Berkiová Júlia

LTC LM

 

št.č.

162

 

Folklór

1.

Biró Petra

Pharaoh studio Budapest, HU

159

 

2.

Šmondrková Adrika

Žiar nad Hronom

161

 

3.

Nagyová Natália

Orientálne slniečko Trnava

160

 

4.

Melišková Michaela

Orientálne slniečko Trnava

 

št.č.

178

 

Fusion

1.

Čmilová Simona

LTC LM

177

 

2.

Šupová Lucka

Orientálne slniečko Trnava

179

 

3.

Arpášová Paťka

MCK Malacky

176

 

4.

Krišandová Martina

Alimah o.z. Fortis Poprad

175

 

5.

Cmarová Valérie

TŠ Shanti Vsetín, CZ

 

duo-trio   

Juniori

 

 

št.č.

115

 

Klasický

1.

Csillag duó

Igazgyöngy Alapítvány, HU

114

 

2.

Azhar

MCK Malacky

197

 

3.

Happy duó

Igazgyöngy Alapítvány, HU

117

 

4.

Malá a veľká radosť

Orientálne slniečko Trnava

118

 

5.

Roztopašné priateľky

Orientálne slniečko Trnava

 

 

št.č.

123

 

Fusion

1.

Duo Safi

LTC LM

126

 

2.

Salome

Bratislava

125

 

3.

Nefertiti Dream

TŠ Shanti Vsetín, CZ

124

 

4.

Azhar

MCK Malacky

team   

Juniori

 

 

št.č.

107

 

1.

Orientálne slniečko

Trnava

105

 

2.

Nefertiti Dream

TŠ Shanti Vsetín, CZ

102

 

3.

Eastern Pearls

Igazgyöngy Alapítvány, HU

108

 

4.

Keleti Gyöngyöcskék

Igazgyöngy Alapítvány, HU

106

 

5.

Salome

Bratislava

101

 

6.

Fatimah

TŠ Faridah Uherský Brod, CZ

103

 

7.

Farafir

Kolárovo

104

 

8.

TŠ ATAK - Gypsy fusion

Tábor, CZ

 

sólo   

Dospelí

 

                      začiatočníci

št.č.

224

 

Fusion

1.

Farkas Viktória

Mahasti Hastáncstúdio BP, HU

223

 

2.

Šidlová Henrieta

Irina Dance Bratislava

222

 

3.

Kundračíková Alexandra

Prešov

 

 

                      pokročilí

št.č.

199

 

Klasický

1.

Petrová Irina

Irina Dance Bratislava

196

 

2.

Bagarová Jana

Brno

197

 

3.

Horngacher Katrin Theresia

Nelly/Oran Dance Studio, Vienna

202

 

4.

Šidlová Henrieta

Irina Dance Bratislava

201

 

5.

Mitrová Anna Mária

Muzslayová Eva-Dunajská Streda

198

 

6.

Královičová Katarína

Irina Dance Bratislava

191

 

7-9.

Jakubíková Jiřina

Bratislava

192

 

7-9.

Barnet Hajnalka

Amira Art Company, Budapest HU

194

 

7-9.

Čevelová Tímea

LTC LM

119

 

10-14.

Klimová Eva

Alimah o.z. Fortis Poprad

190

 

10-14.

Hábovčíková Zuzana

LTC LM

193

 

10-14.

Vozárová Kateřina

TŠ Eso Brno, CZ

195

 

10-14.

Mikesková Šárka

Louka, CZ

200

 

10-14.

Kvasňovská Veronika

TŠ Mafra Bratislava

 

št.č.

203

 

Folklór

1.

Barnet Hajnalka

Amira Art Company, Budapest HU

205

 

2.

Sýkorová Daniela

LTC LM

207

 

3.

Jančiarová Mária

TŠ Mafra Bratislava

208

 

4.

Vaľková Andrea

Irina Dance Bratislava

204

 

5-6.

Vozárová Kateřina

TŠ Eso Brno, CZ

209

 

5-6.

Lukáčová Monika

Irina Dance Bratislava

206

 

7.

Horňáková Vlasta - Maleka

TS Štýl pri ZUŠ a OZ DFS Svit

 

št.č.

184

 

Fusion

1.

Matějková Vladimíra

LTC LM

189

 

2.

Gábrišová Jaroslava

TŠ Mafra Bratislava

188

 

3.

Bondorová Andrea

Irina Dance Bratislava

186

 

4.

Vichrová Věra

TŠ ATAK Tábor, CZ

183

 

5-7.

Vozárová Kateřina

TŠ Eso Brno, CZ

185

 

5-7.

Horňáková Vlasta - Maleka

TS Štýl pri ZUŠ a OZ DFS Svit

187

 

5-7.

Pechová Lenka

Shakti Bratislava

 

št.č.

220

 

Tribal

1.

Králiková Karolína

Alimah o.z. Fortis Poprad

218

 

2.

Boledovičová Silvia

Hlohovec

221

 

3.

Mikesková Šárka

Louka, CZ

219

 

4.

Vozárová Kateřina

TŠ Eso Brno, CZ

 

 

duo-trio   

Dospelí

 

 

št.č.

158

Klasický

1.

Trio VTD

LTC LM

157

 

2.

Duo EL

Irina Dance Bratislava

156

 

3.

Duo Kallista

Tábor, CZ

154

 

4.

Trio MIA

LTC LM

155

 

5.

Trio Azizah

LTC LM

 

št.č.

169

 

Fusion

1.

Shakti

Bratislava

168

 

2.

The Ladies

Prešov

167

 

3.

Eva a Lenka

TK Luna Louny, CZ

170

 

4.

Shazia a Layali

Alimah o.z. Fortis Poprad

163

 

5.

Bella Arabia

Poprad

164

 

6.

Trio EBA

LTC LM

165

 

7.

Seniorky

TŠ ATAK Tábor, CZ

166

 

8.

Nílus Gyöngyei

Kyra Hastánc Stúdió/Budapest HU

 

team   

Dospelí

 

 

št.č.

213

 

Klasický

1.

Nílus Gyöngyei

Kyra Hastánc Stúdió/Budapest HU

211

 

2.

Safira A team

LTC LM

212

 

3.

Bellies

Humenné

215

 

4.

Afra

Spišská Nová Ves

210

 

5.

Amira bellydance

Piešťany

217

 

6.

Mafra

TŠ Mafra Bratislava

214

 

7.

Sabaa

MCK Malacky

216

 

8.

Luna

TK Luna Louny, CZ

 

št.č.

182

 

Folklór

1.

Mafra

TŠ Mafra Bratislava

181

 

2.

Irina Dance Group

Irina Dance Bratislava

180

 

3.

Al Sahar

SANA´ Trnava

 

št.č.

227

 

Fusion

1.

Safira A team

LTC LM

234

 

2.

Mafra

TŠ Mafra Bratislava

231

 

3.

Pekné ťavy

Etnodance Bratislava

232

 

4.

Nílus Gyöngyei

Kyra Hastánc Stúdió/Budapest HU

233

 

5.

Nigma

Etnodance Bratislava

228

 

6.

Alimah

Fortis Poprad

226

 

7.

Amira bellydance

Piešťany

230

 

8.

Afra

Spišská Nová Ves

229

 

9.

TŠ ATAK

TŠ ATAK Tábor, CZ

225

 

10.

Safira B team

LTC LM

Update: 20.4.2017
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám