Orient
Prihlásené páry                          Propozície

 

 

 

Výsledky

Profesionáli

 

 

                                 

 

 

sólo

 

 

 

Nominácia na Let´s dance 2011 Praha - DAILA Klára Jansíková 2x, Tomková Dina

 

št. č.

117

 

Klasický

1.

DAILA Klara Jansikova

Liberec, CZ

123

 

2.

Leštachová Mária

Bratislava

126

 

3.

Cuperová Simona

Fatima Prešov, ZUŠ J. Poschla

118

 

4.

Malovičová Ranya

Bratislava

124

 

5.

Veres Csóto Rita

Kráľovský Chlmec

129

 

6.

Giertlová Irina

Irina dance Bratislava

127

 

7.

Huďanová Klaudia

Irina dance Bratislava

120

 

8.-9.

Pintešová Eva

LTC Liptovský Mikuláš

121

 

8.-9.

Kaľavská Veronika

Spišská Nová Ves

122

 

10.

Hodonská Lucie

Břeclav, CZ

116

 

11.-14.

Rymut Magdalena

Krakow, PL

119

 

11.-14.

Lukasik Aneta

Krakow, PL

125

 

11.-14.

Vozarová Kateřina

TŠ Eso Brno, CZ

128

 

11.-14.

Žitniaková Gurgová Beata

Banská Bystrica

  

 

 

št. č.

101

 

Folklór

1.

DAILA Klara Jansikova

Liberec, CZ

104

 

2.

Pintešová Eva

LTC Liptovský Mikuláš

102

 

3.

Malovičová Ranya

Bratislava

103

 

4.

Kaľavská Veronika

Spišská Nová Ves

106

 

5.

Giertlová Irina

Irina dance Bratislava

105

 

6.

Huďanová Klaudia

Irina dance Bratislava

 

št. č.

112

 

Fusion

1.

Tomková Dina

Fatima Prešov, ZUŠ J. Poschla

110

 

2.

Pintešová Eva

LTC Liptovský Mikuláš

114

 

3.

Giertlová Irina

Irina dance Bratislava

113

 

4.

Šimovčeková Simona

LTC Liptovský Mikuláš

107

 

5.

Kaľavská Veronika

Spišská Nová Ves

108

 

6.-7.

Leštachová Mária

Bratislava

109

 

6.-7.

Pokorná Anna

Liptovský Mikuláš

111

 

8.

Huďanová Klaudia

Irina dance Bratislava

115

 

9.

Gundová Beata

Žiar nad Hronom

 

 

duo

 

 

 

Špeciálna cena od Nadah - nominácia na Orient Expo 2011 Budapest

Duo Irina a Dia Irina Dance Bratislava, Duo Safira LTC Liptovský Mikuláš

 

št. č.

136

Klasický

1.

Duo Irina a Dia

Irina dance Bratislava

134

2.

Duo Yom Wa Leila

Bratislava

133

3.

Afra

Spišská Nová Ves

137

 

4.

Iman a Adiva

Žiar nad Hronom

135

 

5.

Mona a Suhayla

Žilina

št. č.

138

Folklór

1.

Sheyla & Badriyah

Studio Zen Brno, CZ

139

2.

Safira

LTC Liptovský Mikuláš

141

 

3.

Duo Zuhour

Bratislava

142

 

4.

Duo Irina a Dia

Irina dance Bratislava

140

 

5.

Duo Anwar

Slovensko

  

št. č.

146

Fusion

1.

Duo Irina a Dia

Irina dance Bratislava

145

2.

SIDI

Fatima Prešov, ZUŠ J. Poschla

144

3.

Mona a Suhayla

Žilina

143

 

4.

RAI

CZ

 

team

 

 

 

Nominácia na Orient Expo 2011 Budapest

Fatima Prešov, Ishtardancers Trenčín, Shams Piešťany

 

št. č.

148

 

Klasický

 1..

Fatima

Prešov, ZUŠ J. Poschla

149

 

2.

Ishtar dancers

Welldance Trenčín

147

 

3.

Shams

Piešťany

 

št. č.

153

 

Folklór

1.

Ishtar dancers

Welldance Trenčín

151

 

2.

Al Fayyum Dancers

Brno, CZ

152

 

3.

Azhar

Slovakia

150

 

4.

RAI

Taneční studio Rasha/ Brno, CZ

 

št. č.

156

 

Fusion

1.

Shams

Piešťany

157

 

2.

Raks Sultana

Centrum tance Brno, CZ

155

 

3.

Festum Aeternum

Bratislava

154

 

4.

Chamsa

ZCK Malacky

159

 

5.

Al Fayyum Dancers

Brno, CZ

158

 

6.

Ishtar dancers

Welldance Trenčín

Update: 20.4.2017
Počet prístupov
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
Space
KontaktNapíšte nám